Úvod > Volejbal > Juniorky > Náchod vs. Nechanice

Náchod vs. Nechanice

Datum konání:
16.12.2018

Po dlouhé pauze jsme se opět dočkali dalšího zápasu. Tentokrát jsme vyrazili na první venkovní zápas této sezóny do Náchoda. Ještě se nám nestalo, že bychom se začali rozcvičovat v zhasnuté, nepřipravené hale. V tomto jsme měli v Náchodě premiéru.

První zápas  3:0 (18,20,15)

První zápas se nám vůbec nevydařil. Sice jsme se vždy do půlky setu drželi, koncovku jsme žádnou nezvládli. Bylo na nás vidět, že jsme měli dlouhou zápasovou pauzu a holky se s tím nedokázaly srovnat. Bohužel jsme trochu bojovali se servisem. Mnoho jsme jich zkazili a když už jsme dali, byl to pro soupeřky lehký balón. Jelikož většina příjmů končila v oblasti třímetrové čáry, nemohli jsme nic vymyslet ani na útoku.

První zápas jsme hodili za hlavu a rozhodli jsme se poprat alespoň o zbylé tři body.

Druhý zápas 0:3 (-20,-9,-20)

Druhý zápas na hřiště nastoupil naprosto "jiný" tým. Holky se chytly na servisu a začaly dávat rychlé plachty, čímž nadělaly soupeřkám nemalé problémy. Třešničkou na dortu bylo střídání Mary za Káju na servis (Kája měla dnes se servisem velké starosti. Většina z nich skončila na naší polovině :D ). Bohužel Mary, která si na servis věřila, napodobila Kájin servis a v záchvatu smíchu odešla na lavičku střídajíc za libero. Naštěstí to set nijak neovlivnilo a celkem bez problémů jsme ho ovládli 25:20. Náchod do druhého setu poslal omlazenou sestavu. Již od začátku tohoto setu jsme Náchod mleli a nepustili ke slovu. Na vítězství 25:9 měla velkou zásluhu naše kapitánka Verča, která soupeřkám nasázela nespočet es. Třetí set byl velmi vyrovnaný a až do koncovky jsme se prali o každý bod. Stav je 20:20 a na servis přichází opět Kája. Rozhodla se, že si svojí celodenní smůlu musí odčinit a chce být za hvězdu zápasu. Svěřenkyním trenéra p. Kozy nasázela 2 esa a nutno přiznat, že vyhrála tento set.

Po zisku 3 bodů v Náchodě se posouváme na průběžné 6. místo a vzhledem k počtu odehraných zápasů máme velmi dobře nakročeno k předním příčkám tabulky.