Úvod > Volejbal > Juniorky > Třebechovice p. O. KKY vs. Nechanice

Třebechovice p. O. KKY vs. Nechanice

Datum konání:
10.2.2019

Dnes jsme se vydali do námi neoblíbené sokolovny do Třebechovic. Na zápas jsme jeli v plném počtu a připraveni získat 6 bodů. Holky opět doprovázeli naši již stálí fanoušci Lukáš, Kuba a Dominik, kteří již dlouhou dobu nevynechali ani jeden zápas.

První zápas 0:3 (-15,-11,22)

Od prvních chvil zápasu bylo poznat, že dnes by to pro nás mohlo dopadnou dobře. Dařil se nám servis, příjem byl také dobrý a na útoku jsme si mohli vymýšlet. Takto přibližně vypadal celý zápas. I když zápas měl rychlý a snadný průběh, holky nevypustily ani jeden balón a mnohokrát zvedly a přehrály i těžké ulejvky, či smeče. Jediné drama proběhlo ve třetím setu, kdy jsme v koncovce prohrávali 21:22. Ovšem díky čtyřem esům od Míši jsme zápas dotáhli do vítězného konce.

Jelikož mezi našimi zápasy hrály ještě Třebechovické juniorky, měli jsme asi hodinu a půl pauzu. Tu jsme vyplnili velice kreativně a zábavně. Holky si napsaly seznam cílů, které by chtěly během sezóny splnit. Nechybělo tam ani porazit Slavii, nebo umístit se na bedně v této sezóně.

Druhý zápas 0:3 (-19,-17,-15)

Druhý zápas jsme odehráli bez naší kapitánky Verči, která odjela po prvním zápase. První set jsme nezačali moc dobře. Stav byl stále vyrovnaný, především kvůli mnoha nevynuceným chybám na útoku. V koncovce setu zvítězila zkušenost, které jsme měli více a set hravě vyhráli. Ve druhém setu jsme začali velice vlažně a snadno prohrávali 0:5. Zachovali jsme však chladnou hlavu a stav otočili na 12:7. Zbytek setu byl již plně v naší režii. Třetí set jsme nepodcenili a zápas rychle a s pohodlným náskokem ukončili.

Dnešní zápasy patřily především blokařkám Monče a Mary. Monča byla velmi pozorná na síti v prvním zápase, kde ze všech soubojů vyšla jako vítěz. Mary patřil druhý zápas. Dobře se rozsmečovala a její útoky ze středu soupeřky nedokázaly ubránit. Dále je potřeba vyzdvihnout perfektní zákroky v poli, které předváděla hlavně nahrávačka Míša a libero Zdenča.

Za týden se vrhneme na Jičín, kde doufám opět vybojujeme všech 6 bodů.