Úvod > Volejbal > Juniorky > Třebechovice vs. Nechanice

Třebechovice vs. Nechanice

Datum konání:
24.10.2021

Dne 24.11. se uskutečnil zápas s našim známým soupeřem TJ Sokol Třebechovice pod Orebem aneb zápas o nejlepší uklouznutí.

Nastoupily jsme s odhodláním a sílou, přestože jsme museli obsadit na bloku a „účku“ jinou sestavu z důvodu chybějících hráček.

V prvním setu jsme tvrdě bojovaly, jenže kluzká podlaha a chaos v hřišti nás brzdil od naší klasické hry. Soupeřkám jsme tedy podlehly 25:4.

Do druhého setu jsme dostaly jasné instrukce a byly jsme na 100% připravené ukázat, že teďka máme na to, abychom vyhrály my. Bohužel nás ale potrápil dobrý servis. 2. set skončil 25:12.

Třetí set vypadal podobně jako druhý set, ale nedávaly jsme jim to zadarmo. Naše smečařky a blokařky předvedly jen to nejlepší. Přestože jsme se tento set snažily a předvedly jsme dobrou hru, set pro nás končí 25:14, což znamená konec 1. zápasu s vítězstvím Třebechovic 3:0.

O obědové pauze jsme prodiskutovali s trenérem taktiku a nedostatky. Nikča nás posilnila svým štrůdlem a Kája sušenkami.

Po pauze jsme posilněné a připraveny na další zápas.

A bylo to znát! První set 2. zápasu vypadal výborně. Příjem jsme měly za 1, podání Nikči a Míši bylo velice drtivé, smeče jim dávaly pořádně zabrat a nechyběly i výborné bloky. Přes všechnu naši snahu a úsilí jsme ale bohužel opět podlehly soupeřkám 25:16.

Druhý set jako kdybychom se prohodily. Začala nás opět trápit soupeřova tvrdá podání. Tomu jsme bohužel nejvíce podlehly a i přes sjednocení na hřišti jsme to uhrály pouze na 25:7.

Do posledního setu celého dne jsme nastoupily s tím, že si to užijeme, ať to dopadne, jak to dopadne. A myslím si, že jsme si to užily, protože se nám dařilo úplně stejně jako v prvním setu 2. zápasu. Obětavost v poli nás ale nezachránila a dnešní zápas ukončujeme s výsledkem 25:16. 2. zápas tedy vyhrály opět Třebechovice 3:0.

My si z toho ale nic neděláme a připravujeme se dál na zápas 7. 11. proti Červenému Kostelci na jejich půdě.