Úvod > Volejbal > KP Mladší žákyně HK-ZCIM-2 > 1. kolo KP minivolejbalu

1. kolo KP minivolejbalu

Dne 23.9.2018 se družstvo mladších žákyň vydalo i s novou trenérkou do Kvasin, kde se ještě hrálo na venkovních kurtech, odehrát první kolo KP minivolejbalu. Po prázdninové pauze se holky chvíli rozkoukávaly. V soutěži jim totiž přibilo i pár nových a neznámých týmů. Hned první zápas nám byli nasazeni kluci ze Slavie HK což holky zřejmě rozhodilo a nebyly schopné na kvalitní hru Slavie přistoupit. Rychle jsme to však hodily za hlavu a připravovali se na další zápasy. V dalších zápasech holky předvedly kvalitní a bojovný volejbal, který vedl ke třem vítězstvím. Poslední zápas byl s novým soupeřem z Kvasin, který pro nás neskončil zdárně. Z Kvasin jsme tedy vezly 3 vítězství a 2 prohry.

Zúčastnily se: Dvořáková, Jírová, Bitnerová, Vejvarová, Marcelisová, Řeháčková