Úvod > Volejbal > KP Mladší žákyně HK-ZCIM-2 > 7. kolo KP minivolejbalu

7. kolo KP minivolejbalu

Datum konání:
31.3.2019

7. kolo KP minivolejbalu se konalo v sokolovně v Chlumci nad Cidlinou. Na místo holky dorazily plny elánu, veselé a bojovné nálady, připravené bojovat o každý bod. První zápas se holky utkaly s domácím týmem. První set se moc nedařilo a z toho důvodu jsme ho prohráli. Ve druhém setu ovšem vypadala situace úplně jinak a o vítězi se rozhodlo až v koncovce, kde jsme udělali dvě chyby, a proto jsem prohráli 0:2. Naštěstí tato prohra nezměnila náladu v týmu a do druhého zápasu holky nastoupily s ještě větší bojovnou náladou. Bohužel ani to nestačilo. I když se holky praly jako lvice, se svěřenkyněmi z Nové Paky prohrály opět 0:2. Poté holky prohrály další dva zápasy 0:2, ale bohužel pouze vlastními chybami. V posledním zápase jsme se utkali s týmem Jičín A. Naneštěstí i tento zápas pro nás dopadl 0:2. Ze 7. kola si bohužel neodvážíme ani jeden bod a ani jeden vyhraný set. Přesto bych chtěl všechny pochválit za snahu a věřím, že příště se nám bude dařit lépe.