Úvod > Volejbal > Muži > Třebeš vs. Nechanice

Třebeš vs. Nechanice

Datum konání:
16.5.2019

Ve čtvrtek 16. 5. 2019 jsme se vydali na zápas do Hradce Králové. Od prvních doteků s míčem bylo jasné, že samo se to nevyhraje. Vůbec nám to nešlo! Příjem nestál za nic, tím pádem nahrávač nemohl u sítě kombinovat, a když se přidaly i chyby na útoku, bylo o výsledku prvního setu rozhodnuto. Do druhého setu jsme udělali dílčí změnu na postu smečaře, ale ani ta nepomohla. Ne sice nijak výrazně, ale set jsme opět prohráli. Kritickým momentem prvních dvou setů byl zisk osmého bodu. Na něm jsme se „zasekli“ a ani vedení 8:3 nám nestačilo k výhře. Stav 0:2 na sety byl na pováženou. Do třetího velmi důležitého setu jsme naše řady opět přeskupili. A začalo se dařit. Pomohl nám i soupeř svými nevynucenými chybami. Důsledkem bylo vítězství 25:15. V našem zlepšeném výkonu jsme pokračovali i ve čtvrtém setu. Zvládli jsme ho a šlo se do tiebreaku. Hned v úvodu nám soupeř o dva body odskočil, ale strany jsme měnili již za našeho těsného vedení. Přetahovaná o každý bod pokračovala až do koncovky. Na jejím průběhu se podepsal svými nepřesnými rozhodnutími i rozhodčí. Nerozhodilo nás to a vydřeli jsme vítězství 17:15. Celý zápas jsme tak vyhráli 3:2.