Úvod > Volejbal > OP Ženy H-Z-1 > Shrnutí podzimní části sezóny 2018/19

Shrnutí podzimní části sezóny 2018/19

Po letní pauze opět začal nový soutěžní ročník Okresního přeboru žen. Tato soutěž je rozdělena na podzimní a jarní část. Pro letošní rok bylo přihlášeno 7 týmů žen, proto jsme zahájily podzimní část pauzou. Během soutěže se odehrají 3 zápasy s každým týmem. Již tradičně se koná před začátkem této soutěže turnaj ve Všestarech, který slouží jako příprava. Letos jsme se tohoto turnaje nezúčastnily z důvodu špatného počasí, proto náš vstup do soutěže byl těžší. Odehrály jsme 8 zápasů, z toho se nám podařilo 6 zápasů vyhrát (VK Hradec Králové, TJ Sokol Třebeš, TJ Jiskra Nový Bydžov, TJ Sokol Plotiště nad Labem, VK Hradec Králové, TJ Sokol Třebeš) a pouze 2 prohrát (VK Černilov, TJ Sokol Pouchov). Obě tyto prohry byly velmi těsné (3:2). Podzimní část přečkáme na 2. místě. Po zimní pauze nás čeká jarní část, kde se rozhodne o vítězi soutěže Okresního přeboru. Naším cílem je obhajoba 1.místa, ale i 2. místo budeme brát jako uspokojivý výsledek.