Úvod > Volejbal > Nechanické mixy (Memoriál Jana Kinského)

Nechanické mixy (Memoriál Jana Kinského)

13.6.2020

24. ročník turnaje volejbalových mixů

V sobotu 13. 6. 2020 se v našem areálu uskutečnil již 24. ročník volejbalového turnaje smíšených družstev - Memoriál Jana Kinského.

V úvodu turnaje promluvil senátor Parlamentu České republiky prof. MUDr. Jaroslav Malý, CSc.. Představil Nadační fond Transplantace kostní dřeně u malignit. Tato nadace přispěla T. J. Sokol Nechanice částkou 100 tis. Kč na zpracování projektové dokumentace pro rekonstrukci vnitřních prostor budovy sokolovny. Dále pohovořil o významu zapojení mladých lidí (mezi 18 a 35 lety) do registru dárců kostní dřeně. Zdůraznil, že zapsání do registru dárců je spojené pouze s odběrem vzorku krve. Stejně tak samotné dárcovství je mj. založené na odběru krve. Připomněl, že registr je mezinárodně propojen.

Do kategorie „okres a neregistrovaní“ se prezentovaly tři týmy, v kategorii „kraj a open“ bojovalo o vítězství osm týmů. I přes velmi horké a dusné počasí bylo nasazení všech hráčů vysoké. Všechny týmy odehrály minimálně 10 setů. Přestože okolím se přehnaly bouřky, nám se vyhnuly a turnaj jsme mohli ukončit předáním cen kolem 18. hodiny. Děkuji všech hráčům za bojovnost a předvedené výkony.

Výsledky kategorie okres a neregistrovaní:

1. A je to
  2. Nechanice
  3. Lišáci

Výsledky kategorie kraj a open:

1. Pobřeží kocoviny
  2. Párci
  3. Avantým
  4. Mláďata
  5. Vikingové
  6. Božani
  7. Tozuma
  8. Špíčkový tým

za organizátory J. Lukáš

DSCN7140 (2).JPGDSCN7144 (2).JPGDSCN7124 (2).JPG

Další fotky naleznete ZDE.