Drobečková navigace

Úvod > Volejbal > Juniorky > Jičín vs. Nechanice

Jičín vs. NechaniceDatum konání:
23.11.2019

V sobotu 23.11. se konal náš přesunutý zápas ve městě pohádek. Tentokrát jsme museli porazit soupeře bez dvou spoluhráček, nahrávačky Elišky a vysokého bloku Monči. Počet volejbalistek ale neklesl díky dvěma novým spoluhráčkám v týmu, Martě a Lůce. Marťu jsme taky hned využili na blok. Tento post už v sobě měla zarytý díky Káje a její klášterní škole.

Na začátku 1. setu nám Jičín utekl o pár bodů. My jsme se ale stačili ještě včas chytit a naše příjmy více zdokonalili. To ovšem nestačilo a především kvůli vlastním chybám jsme dosáhli pouhých 14 bodů. Do 2. setu jsme nastoupili v téměř stejném složení. Místo Nikči však nastoupila Zuzka. Na hřišti už jsme se všichni více sehráli, ale chyby na podání a občasné srážky hráček nás dovedly opět na 14 bodů. 3. set vypadal z 1. utkání nejlépe. Hodně zákeřných míčů nasázela Jičínu nahrávačka Míša. Kolikrát jsme ale měli štěstí, že pan rozhodčí neřešil přední a zadní náhru. Ke konci setu se na post smečařky postavila novačka Lucka, která se s hrou rychle sžila. I přes celkem velkou úspěšnost dopadlo skóre následovně, 18:25.

Do druhého zápasu jsme nastoupili s větším odhodláním, ukázat, co se v nás doopravdy skrývá. V 1. setu jsme měli opravdu navrch. Podání, příjem, chytré umísťování míče a nová hráčka na středu Verča, kterou jsme i přes její huchotu na jedno ucho postavili, to vše nám vycházelo, dokud nám v koncovce nezačala dělat problémy jičínská podávající. Bohužel, nedokázali jsme ji z podání dostat pryč. Když už jsme měli přihráno, vzali nám veškerý útok. Set jsme tak prohráli 22:25. Druhý a třetí set se nám opět nepovedl. Párkrát jsme nebyli schopni ani přehrát balón přes. I přes velkou podporu z lavičky jsme však v sobě nenacházeli už moc radosti. Ale snažili jsme se dál, jako vždy. Oba zbylé sety jsme neúspěšně dohráli v číslech 10:25 a 13:25.

Chtěli bychom určitě vyzvednout Marťu a Lucku, které se s námi poprvé vrhli na zápasové pole a okusili, jaké to je, zažít drutěvské výkyvy nálad. Těž bych pochválila Verču, která se s jejím nezvyklým postavením velmi dobře popasovala. Kája i Verča, obě vrátili holkám spoustu míčů ohromujícími deskami. Spoustu balónů v poli vychytalo naše libero Áňa. Na podání hodněkrát Jičín potrápila copatá Niki. 

IMG_1812.jpgIMG_1796.jpgIMG_1768.jpg

Další fotky si můžete prohlédnout ZDE.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

Generální partner:

Narodni sportovni agentura_logo cmyk.jpg

znak_nechanice - kopie.png

Kraj.PNG

MŠMT.jpg

Naši partneři:

Rekos.jpg

stažený soubor.png

BET.jpg

Výstřižek.PNG

Akce

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Návštěvnost stránek

050413