Drobečková navigace

Úvod > Rozvrh tělocvičny

Časový rozpis užívání velkého sálu v sokolovně jednotlivými oddíly

na rok 2018/2019 (od 1. 9. 2018 - 31. 8. 2019)

den

oddíl

vedoucí odd.

tel. ved. odd.

 

čas

pondělí

volejbal přípravný oddíl

M. Kubrtová

724 353 036

martinakubrtova@seznam.cz

15,15-16,30

 

volejbal přípravný oddíl

V. Zámečník

777 852 636

zamecnik.vasek@centrum.cz

16,30-18,00

 

TJ Bistřian Kunčice - děti

p. Petrová

723 959484

 

16,30-18,00

 

zdravotní cvičení – seniorky

J. Holubová

732 312 060

 

18,00-19,00

 

florbal Nechanice

R. Finrašek

603 706 038

finrasek@ceta.cz

19,00-20,00

 

ženy aerobic

I. Hornychová

732 818 636

ihornyska@seznam.cz

20,00-21,00

 

 

 

 

 

 

úterý

cvičení Trampolíny

A. Burketová

774 594 940

andreaburketova@seznam.cz

16,30-17,30

 

volejbal Horní Přím

P. Švasta

603 154 085

petr.svasta@seznam.cz

17,30-19,00

 

volejbal muži, ženy

R. Mejstřík

776 070 299

radekmejstrik@seznam.cz

19,00-21,00

 

 

 

 

 

 

středa

volejbal přípravný oddíl

M. Kubrtová

724 353 036

martinakubrtova@seznam.cz

15,15-16,45

 

volejbal kadetky, juniorky

V. Lukáš

721 954 956

lukas.vit.96@gmail,com

16,45-18,30

 

nohejbal Nechanice

M. Slánský

602 471 013

slanskymilan@seznam.cz

18,30-20,00

 

ženy aerobic

J. Kneifelová

732 625 891

j.kneifelova@seznam.cz

20,00-21,15

 

 

 

 

 

 

čtvrtek

zdravotní cvičení – seniorky

J. Holubová

732 312 060

 

15,00-16,00

 

florbal Nechanice - ml. žáci

R. Finrašek

603 706 038

finrasek@ceta.cz

16,00-17,00

 

florbal Nechanice - st. žáci

R. Finrašek

603 706 038

finrasek@ceta.cz

17,00-18,00

 

volejbal Lodín

p. Karel

775 648 472

 

18,00-20,00

 

cvičení Trampolíny

A. Burketová

774 594 940

andreaburketova@seznam.cz

20,00-21,00

 

 

 

 

 

 

pátek

ZŠ Nechanice - fotbal

P. Soukal

739 456 306

soukal@zsnechanice.cz

13,00-15,00

 

volejbal starší žáci, žákyně

T. Lukáš

720 271 676

lukas.theodor@seznam.cz

15,00-17,00

 

volejbal juniorky

V. Lukáš

721 954 956

lukas.vit.96@gmail.com

17,00-18,30

 

 

       

sobota

 

 

 

 

 

 

fotbal Lodín

R. Okrouhlický

776 206 171

roman.krema@seznam.cz

16,00-17,30

 

florbal Hrádek

O. Vaňátko

723 153 546

 

17,30-19,00

 

florbal Nechanice

L. Jaroš

604 892 765

jaros.libor@seznam.cz

19,00-20,30

 

 

 

 

 

 

neděle

volejbal Horní Přím

P. Švasta

603 154 085

petr.svasta@seznam.cz

15,30-17,00

 

nohejbal Nechanice

M. Slánský

602 471 013

slanskymilan@seznam.cz

17,00-19,00

 

cvičení BOSU

J. Kneifelová

732 625 891

j.kneifelova@seznam.cz

19,00-20,00

 

 

 

 

 

 

Rozpis užívání jiných prostorů v sokolovně jednotlivými oddíly

na rok 2018/2019 (od 1. 9. 2018 do 31. 8. 2019)

pódium

bojové umění

P. Jenčík

608 967 661

pavel.jencik@seznam.cz

 

místnost č.

muzikanti

M. Vachek

776 638 513

m.vachek@email.cz

 

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

Naši partneři:

znak_nechanice - kopie.png

 

Kraj.PNG

 

MŠMT.jpg

 

Rekos.jpg

Vyhledat

Akce

Akce

Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5
volejbal - OP muži
6
volejbal - OP juniorky
7 8
9
volejbal - OP ženy
10
volejbal - OP muži
11
volejbal - OP ženy
12
volejbal - OP muži
13
volejbal - OP juniorky
14 15
16
volejbal - OP ženy
17
volejbal - OP muži
18
volejbal - OP ženy
19
volejbal - OP muži
20
volejbal - OP juniorky
21 22
23
volejbal - OP ženy
24 25
volejbal - OP ženy
26 27 28 29
30
volejbal - OP ženy
1 2 3 4 5 6
volejbal - KP juniorky

Návštěvnost stránek

005169