Drobečková navigace

Úvod > Rozvrh tělocvičny

Časový rozpis užívání velkého sálu v sokolovně jednotlivými oddíly

na rok 2018/2019 (od 1. 9. 2018 - 31. 8. 2019)

den

oddíl

vedoucí odd.

tel. ved. odd.

 

čas

pondělí

volejbal přípravný oddíl

M. Kubrtová

724 353 036

martinakubrtova@seznam.cz

15,15-16,30

 

volejbal mladší žákyně

V. Zámečník

777 852 636

zamecnik.vasek@centrum.cz

16,30-18,00

 

TJ Bistřian Kunčice - děti

p. Petrová

723 959484

 

16,30-18,00

 

zdravotní cvičení – seniorky

J. Holubová

732 312 060

 

18,00-19,00

 

florbal Nechanice

R. Finrašek

603 706 038

finrasek@ceta.cz

19,00-20,00

 

ženy aerobic

I. Hornychová

732 818 636

ihornyska@seznam.cz

20,00-21,00

 

 

 

 

 

 

úterý

cvičení Trampolíny

A. Burketová

774 594 940

andreaburketova@seznam.cz

16,30-17,30

 

volejbal Horní Přím

P. Švasta

603 154 085

petr.svasta@seznam.cz

17,30-19,00

 

volejbal muži, ženy

R. Mejstřík

776 070 299

radekmejstrik@seznam.cz

19,00-21,00

 

 

 

 

 

 

středa

volejbal přípravný oddíl

M. Kubrtová

724 353 036

martinakubrtova@seznam.cz

15,15-17,00

 

volejbal kadetky, juniorky

M. Kašparová

734 303 574

michalakasparova14@seznam.cz

17,00-18,30

 

nohejbal Nechanice

M. Slánský

602 471 013

slanskymilan@seznam.cz

18,30-20,00

 

ženy aerobic

J. Kneifelová

732 625 891

j.kneifelova@seznam.cz

20,00-21,15

 

 

 

 

 

 

čtvrtek

zdravotní cvičení – seniorky

J. Holubová

732 312 060

 

15,00-16,00

 

florbal Nechanice

R. Finrašek

603 706 038

finrasek@ceta.cz

16,00-18,00

 

volejbal Lodín

p. Karel

775 648 472

  

18,00-20,00

 

cvičení Trampolíny

A. Burketová

774 594 940

andreaburketova@seznam.cz

20,00-21,00

 

 

 

 

 

 

pátek

volejbal starší žáci, žákyně

Z. Povejšilová

739 002 365

zdencapov@seznam.cz

15,00-17,00

 

volejbal juniorky

T. Lukáš

720 271 676

lukas.theodor@seznam.cz

17,00-18,30

 

nohejbal Kunčice

T. Nováček

777 098 406

novastom@seznam.cz

18,30-20,00

 

 

       

sobota

florbal Hrádek 

O. Vaňátko 

723 153 546 

 

17,30-19,00

 

 

 

 

 

 

neděle

volejbal Horní Přím

P. Švasta

603 154 085

petr.svasta@seznam.cz

15,30-17,00

 

nohejbal Nechanice

M. Slánský

602 471 013

slanskymilan@seznam.cz

17,00-19,00

 

cvičení BOSU

J. Kneifelová

732 625 891

j.kneifelova@seznam.cz

20,00-21,00

 

 

 

 

 

 

Rozpis užívání jiných prostorů v sokolovně jednotlivými oddíly

na rok 2018/2019 (od 1. 9. 2018 do 31. 8. 2019)

pódium

bojové umění

P. Jenčík

608 967 661

pavel.jencik@seznam.cz

 

místnost č.

muzikanti

M. Vachek

776 638 513

m.vachek@email.cz

 

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

Naši partneři:

znak_nechanice - kopie.png

Kraj.PNG

stažený soubor.png

MŠMT.jpg

Rekos.jpg

Vyhledat

Akce

Po Út St Čt So Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Návštěvnost stránek

012354