Úvod > Volejbal > KP Juniorky HK-JKY > Nechanice vs. Třebechovice p. O. KKY

Nechanice vs. Třebechovice p. O. KKY

Datum konání:
7.10.2018

Již po týdnu jsme se opět v domácím prostředí utkali s kadetkami z Třebechovic p. O., které hrají krajský přebor kadetek/juniorek prvním rokem.

První zápas 3:0 (14,15,7)

Od začátku prvního zápasu bylo poznat, že kadetky z Třebechovic jsou složeny z velmi mladých a nezkušených hráček. Díky našemu tvrdému servisu jsme si rychle vytvořili až 10 bodový náskok a s přispěním skvělé obrany v poli jsme soupeřky přehráli 25:14. Druhý set jsme dostali pouze o bod více a vyhráli tak 25:15. Třetí set jsme začali velmi povedeně. Díky vynikajícímu servisu naší nahrávačky Míši jsme se ujali vedení 9:0 a celý set jsme ovládli poměrem 25:7.

Druhý zápas 3:0 (15,21,14)

Do druhého zápasu jsme nastoupili s cílem rychle vyhrát bez zbytečných komplikací. První set se nám náš cíl podařilo splnit dokonale, i když bylo již vidět, že Třebechovice se chytly na servisu. Přesto jsme první set vyhráli. Druhý set již zdaleka nebyla procházka růžovým sadem. Mladičké soupeřky začaly hrát mnohem zodpovědněji a dělaly méně chyb. Dařilo se jim ztrátovat a do stavu 20:20 nám byly rovnocennými soupeřkami. Koncovka naštěstí vyšla lépe nám a set jsme dotáhli do vítězného konce. Třetí set jsme opět vzali do svých rukou a zápas zodpovědně vyhráli.

Po velmi vydařených zápasech bereme 6 bodů a s celkovými 9 body se ujímáme průběžného 3. místa.