Úvod > Volejbal > Juniorky > Třebechovice JKY vs. Nechanice

Třebechovice JKY vs. Nechanice

Datum konání:
13.1.2019

Hned o týden později od zápasu s Hronovem nás čekala další výzva. Tentokrát jsme se vydali do staré dobré třebechovické sokolovny.

První zápas 0:3 (14,24,11)

V prvním setu se nám z počátku dařilo, měli jsme dobré pole a celkově byl na hru pěkný pohled. Bohužel jsme toto tempo nedokázali udržet a začali jsme polevovat jak v poli, tak na síti. Druhý set už byl lepší, opravdu moc jsme se snažili vyhrát a měli jsme k tomu i dobře našlápnuto. O to větší bylo ale naše zklamání, když jsme prohráli napínavou koncovku 24:26. Zklamání bylo vidět i na setu posledním, kdy nám na přijmu Třebechovice nasázely spoustu balónů v kuse, příjmy nám lítaly a na útoku jsme nemohli vymyslet nic účinného. Třetí set jsme prohráli vysokým rozdílem 11:25.

Druhý zápas 3:2 (-25,-21,21,18,-16)

Ať už to byla kvalitně strávená mezizápasová pauza, vymodlená čokoláda na posilněnou, novější dresy, mezinárodní lavička nebo pan Kašpar, který celou dobu nervozitou a napětím poskakoval na židli, první dva sety jsme si vedli skvěle. Na chvíli se dokonce zdálo, že holkám z Třebechovic dochází nejen energie, ale i zásoba pokřiků, kterými nás po dobu obou zápasů neúnavně bombardovaly. Dařilo se nám snad ve všech směrech tak moc, že jsme možná třetí set trochu podcenili a nechali Třebky se znovu vyšvihnout do sedla. I přes to, jak moc jsme chtěli, nedokázali jsme třetí set vybojovat. To samé se bohužel stalo i v setu čtvrtém, akorát že s nepříjemností na závěr. Kapitánka Verča si musela jít sednout, protože si obnovila zranění kotníku z minulého zápasu a zápas jsme museli dohrát pouze s její podporou z lavičky. A bohužel neúspěšně. Přišel poslední set a my už opravdu unavené a v nezvyklé sestavě jsme nastoupili na hřiště. Bylo to opravdu napínavé, se soupeři jsme se tahali o každý bod. Všichni do tohoto setu museli vložit poslední kousky svých sil a nakonec se nám podařilo zvítězit 16:14 a z Třebechovic si odvážíme cenné 2 body.

V průběžném pořadí se posouváme na 4 místo, s tím, že týmy před námi mají stále odehráno více zápasů než my. Sezónu máme velmi dobře rozehranou a máme vysoké cíle.