Úvod > Volejbal > Juniorky > Nechanice vs. Dvůr Králové n. L.

Nechanice vs. Dvůr Králové n. L.

Datum konání:
30.9.2018

Tak nám začala nová sezóna. V prvním a druhém kole jsme na domácí palubovce přivítali kadetky ze Dvora Králové n. L, které jsou v krajském přeboru kadetek/juniorek novým týmem.

První zápas 1:3 (-17,-18,23,-12)

První zápas byl v režii hostů. Z důvodu nekonajících se tréninků se děvčata musela dostat opět do zápasového rytmu, což se v prvním zápase bohužel moc nepovedlo. Měli jsme problém s příjmem a mnoho balónů jsme odevzdávali zadarmo, což soupeřky trestaly. První dva sety jsme bohužel prohráli. Znatelně lepší byl 3 set, který jsme od začátku měli ve vlastních rukách a v koncovce jsme vyhrávali dokonce 24:16. V tomto setu se potvrdilo, že dát poslední bod není nic jednoduchého, ale naštěstí jsme set vyhráli. Na výkon třetího setu jsme v setu následujícím již nedokázali navázat a první zápas jsme prohráli.

Druhý zápas 3:0 (21,22,17)

Druhý zápas se nesl v naprosto opačném duchu. Soupeřkám znatelně ubyly síly a byly v poli mnohem pomalejší. To ovšem nebyla jediná příčina naší výhry. Zlepšili jsme se v příjmu a útoku. Dělali jsme méně chyb a Dvoračky jsme nepustili ke slovu. Pouze ve třetím setu nás kadetky ze Dvora začaly opět přehrávat. Naštěstí sporná situace na sítí soupeřky rozhodila a nám se podařilo set otočit a vyhrát tak celý zápas.

Po prvních dvou kolech získáváme 3 body a ujímáme se průběžného 5. místa.